Найбільші відкривні вікна в Україні!

27 квітня 2016, 10:50

ТМ Вікна КОРСА знову підтверджує свою репутацію лідера інновацій у віконній галузі. Фахівцям відома проблема обмежень в розмірах стандартних відкривних вікон. Так, для балконних дверей висотою 2100 мм в стандартних профільних системах REHAU EURO 60, REHAU KORSA DESIGN 70 та аналогічних системах максимальна ширина відкривної частини (стулки) зі стандартним підсилювачем без дорогої вклейки склопакета становить 700 мм.

Існуючі технології дозволяють дещо розширити розмір відкривної частини (в залежності від висоти стулки на різну ширину), але дуже часто навіть таке розширення не задовольняє сучасні архітектурні побажання замовника - максимум світла. Також для забезпечення належної якості при збільшених розмірах фахівцям доводиться ставити значно дорожче армування або вклеювати склопакет, що призводить до різкого подорожчання вартості конструкції. У конструкціях великих розмірів виробники вікон не мають можливості реально гарантувати якість їх функціонування.

І що ж КОРСА?

Фахівцями компанії був розроблений і 7 квітня 2016 року запатентований свій метод виготовлення зварних стулок, який дозволяє виготовляти стулки вдвічі більші від стандартних обмежень зі звичайною для ТМ Вікна КОРСА 10-річною гарантією! В унікальній технології використовується стандартне армування.

Увага, АКЦІЯ!
Великі конструкції за ціною звичайних до кінця травня!

Процедурі патентування передувала скрупульозна науково-дослідницька робота і великі випробування. Цінність винаходу підтверджена офіційним протоколом випробувань в спеціалізованій сторонній лабораторії від 11 лютого 2016 року. Акредитована державою лабораторія при випробуваннях виготовленої за технологією ТМ КОРСА стулки зафіксувала успішне проведення випробувань - диво-двері-вікно зі стулкою шириною 1300 мм висотою 2100 мм після 20.000 відкривань без регулювання фурнітури зберегла м'якість ходу і всі свої експлуатаційні характеристики! І це при двокамерному склопакеті вагою 90 кг!

Також на спеціалізованому стенді контролю якості зварних швів ми випробували виготовлені за нашою технологією куточки з вкладишами, які поламалися під вагою 532 кг (норма 350 кг)!

ТМ КОРСА в черговий раз встановлює нові стандарти в віконній галузі.
І все це для Вас, наші дорогі клієнти!

 

 (за матерiалами оф.сайту ТМ КОРСА )

 

Дізнатися більше